TianDe.net.pl – oficjalne centrum

Sklep

O firmie

Witaj w świecie TianDe.net.pl – miejscu, w którym piękno harmonizuje z naturą! Nasza firma w pełni oddaje się trosce o Twoje zdrowie i urodę, oferując szeroki wybór innowacyjnych produktów kosmetycznych oraz zdrowotnych. Wspierani przez ekspertów z dziedziny nauki i natury, poszukujemy najwyższej jakości składników, aby dostarczyć Ci kosmetyki, które rewolucjonizują pielęgnację skóry. Nieustannie dążymy do zapewnienia Tobie rozkoszy z korzystania z naszych produktów, które odzwierciedlają doskonałość natury, wzmacniając Twoje piękno zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Pragniemy, aby każdy nasz klient odkrył niezrównaną siłę natury w naszych produktach i doświadczył nieograniczonego potencjału urody oraz zdrowia, jaki drzemie w każdym z nas.

Poznaj naszą historię

To niezwykła opowieść o pasji, zaangażowaniu i pragnieniu tworzenia pozytywnych zmian w życiu ludzi. Nasza marka TianDe.net.pl powstała z miłości do natury i przekonania, że właściwie dobrane naturalne składniki są kluczem do piękna i zdrowia. W naszych początkach dwóch wizjonerów – Agata i Piotr – połączyło swoje siły, aby stworzyć sklep z kosmetykami, które w pełni odzwierciedlają siłę natury. I tak powstał nasz sklep internetowy, by dotrzeć do każdego, kto pragnie odnaleźć swoje piękno i równowagę w harmonii z naturą.

 

Poznaj nasz zespół!

Agata Mróz - właścicielka TianDe.net.pl

Agata Mróz 
właścicielka

Pasjonatka kosmetyków TianDe, zakochana w produktach od 2013 roku. W 2016 zdecydowała się otworzyć sklep stacjonarny i internetowy tiande.net.pl.

Jagoda Puskarz  
Doradca klienta

Doradza Wam, czyli naszym klientom, w wyborze idealnego kosmetyku w sklepie stacjonarnym. Prywatnie uwielbia wykonywać rękodzieła, takie jak makramy.

Mateusz Trojanowicz 
Specjalista ds. e-commerce

To on tworzy dla Was newslettery iposty na Social Media oraz stara się, aby każdy z klientów sklepu internetowego został potraktowany z należytą jakością.

Karol Mróz
E-commerce Manager

Fanatyk świata e-commerce stara się stworzyć perfekcyjne doświadczenie zakupowe na stronie tiande.net.pl. Prywatnie pasjonat piłki nożnej oraz sztuki.

Piotr Mróz
Współwłaściciel

Właściciel firmy REMAL sprzedającej tapety ścienne. Zarządza także marką TianDe.net.pl i nawiązuje współprace biznesowe. Po godzinach pasjonat szachów.

A tu nas znajdziesz stacjonarnie!